فروشگاه

_

شرایط و ضوابط سفارش

_
دانسته‌های قبل سفارشموارد مهم قبل سفارش چیست؟
 • شما می‌توانید انواع نشریات و مجلات و کالاهای فرهنگی را از اینجا سفارش دهید . سفارش هر محصول در اینجا یعنی پذیرفتن قوانین و شرایط دکه که به طور کامل در این نشانی درج شده است .
 • واقعیت این است که سفارش شما به سایت بهترین حالت خرید مجله‌ و محصولات از ما است، خیلی لطف می‌کنید و واقعا ممنونیم، می‌دانیم در این اوضاع احوال همین که کتاب و مجله می‌خرید یعنی دل‌تان برای فرهنگ می‌زند اما لطفا موارد زیر را هم بخوانید.
 •  با وجود هزینه هنگفت ارسال مجلات و حذف پست مطبوعات ، ارسال مجلات و هدایای همراه در ایران رایگان است . برای تهران امکان انتخاب ارسال توسط پیک هم داریم . هزینه ارسال به ازای هر کتاب یا مجله برای کشورهای همسایه ۶۰ هزارتومان، کشورهای دور (اروپا و آفریقا) ۸۰ هزارتومان و کشورهای دورتر (امریکا،استرالیا ، کانادا و ژاپن ۱۱۰ هزارتومان می‌باشد.
 • توضیح ضروری این است که سفارش شما تا حداکثر 24 ساعت کاری بعد از ثبت در سایت برای‌تان پست می‌شود ولی زمان دقیق تحویل توسط پستچی برای ما قابل پیش‌بینی یا برنامه‌ریزی نیست. روزهای کاری ما شنبه تا چهارشنبه است و از سرویس پست سفارشی استفاده می‌ کنیم.
 • اگر تا سه روز کاری از بعد از ثبت سفارش در تهران و بعد از هفت روز کاری در شهرستان بسته به دست‌تان نرسید می‌توانید به سایت ایمیل بدهید، به واتساپ پیغام بدهید یا به تحریریه تلفن کنید، واقعا استدعا داریم زودتر پی‌گیری نکنید چون بعد از ارسال بسته‌ها ما هم مثل شما دست به دعاییم که بسته‌ها برسد.
 • لطفا، خواهشمندیم، …
ثبت و پردازش سفارشچند روز باید منتظر بمانید؟
 • دکه به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش ‏گذاری می ‏دهد.
 • برای ثبت سفارش شما باید مشتری دکه بشوید ! کار سختی هم نیست همانطور که مشخصات خودتان را برای ما مینویسید با یک ایمیل مشتری ما خواهید شد. (مشتریان قبلی ناداستان با همان مشخصات می‌توانند وارد شوند و سفارش دهند)
 • مشتری بودن شما برای ما افتخار و برای شما امتیازاتی به همراه دارد. مشتری که مرتب محصولات و مجلات دکه را در دست دارد برای ما ارزشمند است و برای او امتیازاتی در نظر می‌گیریم . کدهای تخفیف ، اطلاع و دعوت از ایونت‌ها و مراسم رونمایی و امضا و دریافت هدیه  بخشی از این امتیازات است.
 • کلیه سفارش ‏های ثبت شده در سایت دکه به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏ گیرند.
 • دکه همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش ‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏ کند. با وجود این، در صورتی که موجودی مجله یا محصولی در دکه به پایان برسد، مشتری حتی پس از اقدام به سفارش ‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای مشتری محفوظ است و یا مشتری می‏ تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
 • دکه مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش ‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش ‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش ‏گیری، پردازش و ارسال می ‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای دکه محفوظ است.
وقایع بعد سفارشاگر سفارش دستم نرسید چه کنم؟
 • توجه: دکه همواره نهایت تلاش خود را می‏ کند تا کلیه سفارش‏ ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت ‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و دکه تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می ‏کند.
 • آسیب‏ های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به دکه اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به دکه ارسال شود.
 • هر چیزی که شما به عنوان نشانی در هنگام سفارش درج می‌کنید همان به شرکت پست داده می‌شود . دقت کنید اگر بسته به دست شما نرسد و برگشت بخورد ما امکان بازگشت مبلغ و ارسال دوباره را نخواهیم داشت و باید طی سفارشی جدید با پرداخت هزینه حمل و بسته بندی مجدد با هماهنگی واحد فروش سفارش خودتان را با دریافت کد ثبت کنید.بنابراین اگر موردی سفارش می‌دهید سعی کنید ادرس را درست و دقیق بنویسید اما در بخش مشتریان می‌توانید با نام کاربری خود وارد شوید و ادرس را اصلاح کنید یا هر تغییری بدهید.
 • اگر شما یک هموطن خارج از کشور هستید دقت بفرمایید که سیستم ارسال به کشور شما فاقد کد پیگیری می‌باشد . تا جای ممکن برای آدرسی در ایران سفارش را ثبت‌کنید و بعد مسافری تحویلش بگیرید اما اگر چاره‌ای جز این ندارید  ما هم مثل شما باید دست به دعا شویم که بسته به دست‌تان برسد.

نمایش 1–50 از 1371 نتیجه